Salı, Nisan 23, 2024
no-smoking
SİGARA İÇİLMEZ

Bu sitede mesleki ve insani
nedenlerle sigara içilmesi
uygun değildir!

Yönetim Kurulu

Dr. Levent Tufan Kumaş

Dr. Levent Tufan Kumaş

Başkan

1967 yılında Antakya’da doğdu. 1992 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2008 yılında Uludağ Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Tıbbı alanında yüksek lisans yaptı. Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Dr.Raşit Durusoy Kan Merkezi’nde görev yapmaktadır.

Dr. Muhsin Güllü

Dr. Muhsin Güllü

Genel Sekreter

1988 yılında Bursa’da doğdu. 2013 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Halk Sağlığı Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Dr. F. Abdullah Karadağ

Dr. F. Abdullah Karadağ

Sayman

1963 yılında Gaziantep’te doğdu. 1992 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aile Hekimi olarak görev yapmaktadır.

Dr. Sevtap Şimşek

Dr. Sevtap Şimşek

Veznedar

1968 yılında Ankara’da doğdu. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1996 yılında SB Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi’nde İç Hastalıkları uzmanlığı ihtisası ve takiben SB Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Romatoloji ihtisası yaptı. Bursa’da özel bir hastanede İç Hastalıkları ve Romatoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Dr. Kadir Binbaş

Dr. Kadir Binbaş

Üye

1968 yılında Afyonkarahisar’da doğdu. 1995 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Ulus Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimi olarak görev yapmaktadır.

Dr. Serap Topçuoğlu

Dr. Serap Topçuoğlu

Üye

1969 yılında Kars’ta doğdu. 1991 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1999 yılında Kocaeli Ünivesitesi’nden Nöroloji uzmanlığını aldı. Mudanya Devlet Hastanesi’nde Nöroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Dr. Yalçın Balkancı

Dr. Yalçın Balkancı

Üye

1966 yılında Balıkesir’de doğdu. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu. Özel hekimlik yapmaktadır.

X