Pazartesi, Temmuz 15, 2024
no-smoking
SİGARA İÇİLMEZ

Bu sitede mesleki ve insani
nedenlerle sigara içilmesi
uygun değildir!

Yönetim Kurulu

Dr. Kadir Binbaş

Dr. Kadir Binbaş

Başkan

1968 yılında Afyonkarahisar’da doğdu. 1995 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Ulus Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimi olarak görev yapmaktadır.

Dr. Muhsin Güllü

Dr. Muhsin Güllü

Genel Sekreter

1988 yılında Bursa’da doğdu. 2013 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Halk Sağlığı Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Dr. Ferda Firdin

Dr. Ferda Firdin

Sayman

1972 yılında Trabzon'da doğdu. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra aynı fakültede Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanlık eğitimi aldı. Kliniğinde fizik tedavi hekimi olarak çalışıyor.

Dr. Deniz Alpan Dinçer

Dr. Deniz Alpan Dinçer

Veznedar

1977 yılında Afyonkarahisar'da doğdu. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin ardında önce U.Ü. Tıp Fakültesi Fizyoloji ABD'nda 2 yıl çalıştı. 2011 yılında Nükleer Tıp Uzmanı olarak mezun oldu. Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Nükleer Tıp Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Dr. Kenan Ergus

Dr. Kenan Ergus

Üye

1962 yılında Varto'da doğdu. 1988 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu, 1997'den bu yana tam gün İşyeri Hekimliği yapıyor. İşyeri Hekimliği ve İşgüvenliği Uzmanı Eğiticiliği de yaptı. Uzun bir süre BTO İşçi Sağlığı ve İşyeri Hekimliği Komisyonu Başkanlığını yaptı.

Dr. Aslı Aktümen

Dr. Aslı Aktümen

Üye

1979 yılında Ankara'da doğdu. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin ardından da Uludağ Üniversitesi Psikiyatri ABD'da uzmanlık eğitimini tamamladı. Psikiyatrist ve Psikoterapist olarak çalışan Aktümen; muayenehane hekimliğine devam etmektedir.

Dr. Ertuğrul Mehmetoğlu

Dr. Ertuğrul Mehmetoğlu

Üye

1972'de Kars'ta doğdu. 1995 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 2004 yılında Kardiyoloji uzmanı oldu. Halen özel bir hastanede görev yapmaktadır.

X