Pazar, Mayıs 15, 2022
no-smoking
SİGARA İÇİLMEZ

Bu sitede mesleki ve insani
nedenlerle sigara içilmesi
uygun değildir!

Covid-19 Pandemi Anıları

Değerli meslektaşımız,

Hekimler ve sağlık çalışanları, her zaman olduğu gibi Covid-19 pandemisinde de özveri ile çalışmaktadır. Büyük acıların yaşandığı bu süreçten şüphesiz en çok etkilenenler de yine sağlık çalışanları oldu. Artan iş yoğunluğunun yanı sıra hastalarını kaybettiler, hastalandılar, yaşamlarını yitirdiler.
Sürecin en olumsuz yönlerinden biri sağlık çalışanlarının yaşadıklarının görmezden gelinmesi ve bilgi kirliliği oldu.

Bursa Tabip Odası olarak yaşananları birinci ağızdan aktarmak, tarihe not düşmek istiyoruz. Bu amaçla Hekimlerden Covid-19 Pandemi Anıları Kitabı basmaya karar verdik. Sizlerden pandemi sürecinde sizi etkileyen, şaşırtan, üzen ya da sizde iz bırakan anılarınızı 1 Ağustos 2021 gününe kadar iletmenizi bekliyoruz.
Anılarınızı www.bto.org.tr sayfasından sistemimize yükleyebilirsiniz. Anılarını yazıya dökmeden sözlü anlatmak isteyen meslektaşlarımız için kayıt cihazı ile kayıt altına alma olanağı sağlanacak ve çözümleri Odamız tarafından yaptırılacaktır.

Anınız ile birlikte fotoğrafınızı da istiyoruz. Fotoğrafınızı sisteme yükleyebileceğiniz gibi Odaya iletmeniz halinde taranarak sisteme yüklenecektir. İstenirse fotoğraf çekimi Odada gerçekleştirilecektir.

Gönderdiğiniz anılar, editöryal süreçten geçecek, uygun olanlar profesyonel dilbilimci tarafından yazım ve dilbilgisi açısından değerlendirilecektir.
Hekimlerden Covid-19 Pandemi Anıları kitabına katkılarınızı bekliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Doç. Dr. Alpaslan Türkkan
Yönetim Kurulu Adına, Başkan


Covid-19 Pandemi Anıları Formunu Doldurunuz:

  Hekimce Bakış 103. Sayı Yayında

  saglik-gundemi
  Covid-19 iletişim formu Online Aidat ÖdemeHekimce BakışAnlaşmalı Kurumlar

  ETKİNLİKLER

  Mayıs, 2022

  hekime siddet

  Twitter'da BTO

  X