Bursa Tabip Odası Sürekli Tıp Eğitimleri sürüyor.
Prof. Dr. Özgür Yalçınbayır, ‘Sistemik Hastalıklar ve Göz’ konusunda değerlendirmelerde bulundu.
Etkinlik, 5 Mart 2024 Salı günü Türkan Saylan Toplantı Salonu’nda (BAOB) gerçekleştirildi. Etkinliğimiz ayrıca TTB STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirildi.
![](https://www.bto.org.tr/wp-content/uploads/2024/03/BTO01540-1800x1013.jpg)
Bursa Tabip Odası Sürekli Tıp Eğitimi Komisyonu bir etkinliğe daha imza attı. Prof. Dr. Özgür Yalçınbayır , ‘Sistemik Hastalıklar ve Göz’ başlığı ile bir sunum gerçekleştirdi. Etkinlik yaklaşık bir saat sürdü.
![](https://www.bto.org.tr/wp-content/uploads/2024/03/BTO01538-1800x1013.jpg)
Bursa Tabip Odası Başkanı Dr. Levent Tufan Kumaş, Prof. Dr. Özgür Yalçınbayır’a plaketini takdim etti.
![](https://www.bto.org.tr/wp-content/uploads/2024/03/BTO01544-1800x1013.jpg)
![](https://www.bto.org.tr/wp-content/uploads/2024/03/BTO01547-1800x1013.jpg)